İroko Ahşap CEPHE

İroko Ahşap Deck Zemin & Cephe Kaplama

iroko ağacı egzotik bir ağaç olup ve Afrika kökenlidir. iroko son derece dayanıklı, renk ve görünüm açısından da gösterişlidir.Bahçenize özel egzotik zengin görünüm verecektir. Normal şartlarda iroko ağacının görünümü kahverengi, çikolata rengidir.iroko ağaçları ıslak zeminlerde ve diğer dış mimari elemanlar için kullanışlıdır, böcek, mantar, asit veya alkaliden etkilenmez. Bahçenizi terasınızı veya havuz kenarlarınızı mükemmel hale getirir.

Dünya’da ve özellikle ülkemizde yaygın şekilde dış mekan deck uygulamalarında tercih edilen bir ağaç türü olan iroko, sert Afrika ağaçları arasında en çok beğenilen ve çeşitli uygulamalarda tercih edilen bir türdür. İroko, sert Afrika ağaçlarının ortak özelliği olan dış ortamlarda açık hava koşullarına dayanıklılık göstermek açısından pek çok uygulamada kendini ispatlamıştır bir üründür.Altın sarısı ile kahvemsi tonlara sahip, damarlanması kibar ve çok zengin görüntüsü olan iroko, dış cephe uygulamalarında bu güzelliğini uzun yıllar düşük bakım maliyeti ile korumaktadır.İç mekan ahşap masif parke olarakta satılır ve iç mekanda da kullanılabilir.

Sektörümüzde, çok iyi tanınan, uygulama örneklerini hemen hemen her şehirde bulabileceğiniz , piyasada kabul görmüş bir ağaç türü olan iroko, deck uygulamalarında da çok yüksek talep görmektedir ve çoğunlulukla tercih edilir.

Afrika’dan ithal ettiğimiz, birinci sınıf iroko ağaçları (özellikle decking olarak) yüksek kalite standartları olan değerli müşterimize temin etmekteyiz.

Dış mekanlarda kullanıldığında düzenli bir bakım ve çok sık yağlama gerektirmez.Sezon başlarında yada sonlarında bakım yapsanız yeterlidir.

Kullanım alanları : Havuz kenarı, iskeleler, plajlar,balkonlar, teraslar, yürüme yolları, çocuk oyun alanları,parklar, soyunma odaları, saunalar, bahçeler / pergolalar / çardaklar, banyo zeminleri, duş tekneleri, yat güverteleri, saksılıklar ve dış mekan dekoratif mobilyaları gibi yerlerdir.Dış mekan cephe ve zeminde aklınıza gelebilecek heryerde kullanmak mümkündür.

Garden Star ürünü Afrika’nın çeşitli bölgelerinden özenle Tomruk kereste boy lata şeklinde seçip getiriyoruz. iroko ağacı deck olarak çoğunlukla kullanılır ürün ebatlarımız genelde 20x100x1200-4000mm arasındadır.Tomruk,kalas,kereste olarakta stoklarda bulunmaktadır.

iroko çeşitleri (uzun boy dek ,karo deck,klipsli aparatlı deck olarak,mastikli armuzlu olarak) ve fiyatları için bizi arayın.Bazı durumlarda iroko tomruklarda ikinci ya da üçüncü sınıf bunlar ucuz uygun fiyata satılmaktadır.Kalite farkına göre değişen fiyatlar içinde bilgi alabilirsiniz.

Top! 2016 İROKO AĞACI Web Tasarım — Reklam avantaj.